Těhotenská masáž

Těhotenství je dar, který sebou však nese velkou zátěž pro organismus nastávající maminky.
Zbožňuji péči o těhotné maminky. Je to jediná masáž, kdy jednou masáží pomůžete dvěma lidem najednou. Je až fascinující, jak na masáž reaguje maminka i miminko. Určitě je to nepopsatelný zážitek jak pro maminku, tak pro miminko. A já jsem nesmírně šťastná, že mohu být součástí.
Těhotenská masáž je úžasnou technikou, jak ulevit mamince od bolesti zad, pomáhá zmírnit bolesti hlavy, pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v oblasti zad.
Tato masáž je prováděna velmi šetrně v pozici na boku, aby maminka i miminko měli co největší pohodlí. Vše s ohledem na rostoucí bříško.
Těhotenská masáž je vhodná od II. trimestru, tedy od 4.měsíce a je skvělou přípravou na porod. Nastávají maminka již v průběhu těhotenství vydává spoustu energie, a právě masáž jí napomáhá v obnově a uvolnění celého těla i mysli.

Pro koho je těhotenská masáž vhodná

• Pro těhotné ženy od II. trimestru = od 4.měsíce
• Po všechny lidi, kteří nemohou při masáži ležet na břiše (masáž se provádí v leže na boku)

Proč jít na Těhotenskou masáž – kdy jindy, když ne teď

• Usnadňuje průběh těhotenství i porodu
• Působí na zdraví plodu i miminka
• Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy i pocity nevolnosti
• Zlepší se spánek, mamince i miminku
• Posílí funkci svalů zad a velmi jemně a laskavě připravuje maminku na porod
• Zlepšuje imunitu a přisívá k lepšímu zažívání
• Předchází tvorbě strií zvýšením pružnosti pokožky
• Zlepšením krevního oběhu zmírňuje únavu
• Pomáhá odstranit otoky

Cena: 1200Kč / 90 min

Další masáže

Masáž miminek a dětí

Masáž samotná je „vše – lék“ pro tělo i duši. Přijímat dotek je pro miminko stejně silná potřeba jako přijímat potravu. Miminka se vyvíjela a rostla mnoho měsíců v bříšku maminky a když se narodí, právě

Motýlí masáž

Pojem „metamorfní“ znamená „přeměnu“. Ta se vztahuje k životním vzorcům, které mají být přeměněny. Tak jako se housenka změní v motýla, v člověku se plně rozvinou dosud skryté schopnosti a přenastaví se organismus do svého plného potenciálu. Proto

Energetická masáž

Energetická masáž je jemná doteková masáž, která uvolňuje napětí v místech, kde je to nejvíce zapotřebí. Působí kladně na nervový systém a na většinu orgánů v těle. Podstatou energetické masáže je obnovit proudění v energetických drahách v lidském těle.

Medová masáž

Detoxikační masáž medem odstraňuje z organizmu nahromaděné toxické látky z potravin, léků a životního prostředí., které se ukládaly hluboko v tělesných tkáních po celý náš život.

Reflexní terapie plosek nohou

Reflexní terapie se považuje za jednu z neúčinnějších metod alternativní medicíny a samoléčby. Je založena na holistických principech a na předpokladu, že na koncích těla (chodidlech a rukou) je zobrazený celý člověk – od páteře až po vnitřní orgány. Fascinuje mě, co vše se zobrazuje na tak malém chodidle.

Breussova masáž

Breussovu masáž vyvinul Rudolf Breuss uznávaný léčitel a expert přírodní medicíny. Tento Rakouský léčitel tvrdil, že neexistují zdegenerované ploténky, se kterýma se dle lékařů nedá nic udělat, ale pouze opotřebované ploténky. Touto masáží ploténky zregenerují.