Breussova masáž

Breussovu masáž vyvinul Rudolf Breuss uznávaný léčitel a expert přírodní medicíny. Tento Rakouský léčitel tvrdil, že neexistují zdegenerované ploténky, se kterýma se dle lékařů nedá nic udělat, ale pouze opotřebované ploténky. Touto masáží ploténky zregenerují. Pokaždé žasnu nad silou této masáže. Jak „málo“ někdy stačí k regeneraci meziobratlových plotének a tím i k velké úlevě od bolesti celé páteře.

Co je Breussova masáž

Meziobratlová ploténka či meziobratlová destička je elastická tkáň tvořící nárazovou zónu mezi dvěma sousedními obratli. Tlumí nárazy, kterým je páteř vystavena např. chůzi, běhu, skoku. S věkem a vlivem vzpřímeného těla na ni vznikají degenerativní změny. Jeli ploténka zmáčknuta, ztrácí postupně svůj objem, pružnost, funkci. Ploténka je porézní houba, která je z 90% složená z vody. K dobré funkci tedy potřebuje nejen vodu (je důležité hodně pít), ale také výživu.
Speciálními hmaty se oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo a vmasírovává se třezalkový olej. Ploténka olej nasaje, zvětší se do původní velikosti a začne opět plnit funkci – odpružení a rotaci páteře, ochrana nervů před stlačením (které se často projevuje jako vystřelující bolest nebo brnění a mravenčení)

Působí na meziobratlové ploténky jako voda na houbu

• Breussova masáž zregeneruje vaše meziobratlové ploténky
• Je to masáž, která se provádí po páteři, uvolní tenzi svalů v této oblasti
• Třezalkový olej je hřejivý a působí protizánětlivě
• Na závěr Vás čeká třezalkový zábal, který v závěru procedury uvolní i Vaši mysl

Cena: 1100 Kč / 60 min

Další masáže

Masáž miminek a dětí

Masáž samotná je „vše – lék“ pro tělo i duši. Přijímat dotek je pro miminko stejně silná potřeba jako přijímat potravu. Miminka se vyvíjela a rostla mnoho měsíců v bříšku maminky a když se narodí, právě

Motýlí masáž

Pojem „metamorfní“ znamená „přeměnu“. Ta se vztahuje k životním vzorcům, které mají být přeměněny. Tak jako se housenka změní v motýla, v člověku se plně rozvinou dosud skryté schopnosti a přenastaví se organismus do svého plného potenciálu. Proto

Energetická masáž

Energetická masáž je jemná doteková masáž, která uvolňuje napětí v místech, kde je to nejvíce zapotřebí. Působí kladně na nervový systém a na většinu orgánů v těle. Podstatou energetické masáže je obnovit proudění v energetických drahách v lidském těle.

Medová masáž

Detoxikační masáž medem odstraňuje z organizmu nahromaděné toxické látky z potravin, léků a životního prostředí., které se ukládaly hluboko v tělesných tkáních po celý náš život.

Reflexní terapie plosek nohou

Reflexní terapie se považuje za jednu z neúčinnějších metod alternativní medicíny a samoléčby. Je založena na holistických principech a na předpokladu, že na koncích těla (chodidlech a rukou) je zobrazený celý člověk – od páteře až po vnitřní orgány. Fascinuje mě, co vše se zobrazuje na tak malém chodidle.

Breussova masáž

Breussovu masáž vyvinul Rudolf Breuss uznávaný léčitel a expert přírodní medicíny. Tento Rakouský léčitel tvrdil, že neexistují zdegenerované ploténky, se kterýma se dle lékařů nedá nic udělat, ale pouze opotřebované ploténky. Touto masáží ploténky zregenerují.