Energetická masáž

Energetická masáž je jemná doteková masáž, která uvolňuje napětí v místech, kde je to nejvíce zapotřebí. Působí kladně na nervový systém a na většinu orgánů v těle. Podstatou energetické masáže je obnovit proudění v energetických drahách v lidském těle. Masáž, která Vás přivede k sobě a možná u ní i usnete.

Energetická masáž nejsou žádné čáry máry

Energie je všude kolem nás a díky energii můžeme jíst, pít, chodit, zpívat. Energii dáváme i do rozhovoru. Možná jste někdy zažili, že někam vstoupíte a cítíte se tam krásně anebo z tohoto místa máte nepříjemný pocit. To samé se Vám stane, když někoho potkáte. Nemusíte ho vůbec znát, ale buď se s ním cítíte dobře a máte pocit, že ho znáte, nebo se s ním ani nechcete bavit, jak nepříjemně Vám s ním je. A ano, to vše je energie, kterou máme každý uvnitř sebe. Když energie neproudí celým tělem, vzniká blok a následně i bolest.

Uvolněme zablokovanou energii

Při této jemné dotekové masáži nechávám své ruce volně plynout, jsem plně propojená na vyšší Já, a celou masáž se ladím na Vaši duši a naslouchám jemným rytmům Vašeho těla. Intuitivně vyhledávám a masíruji místa, která jsou zablokované a energie zde neproudí. Při masáži doplňuji energetické léčení, kdy jednotlivé partie prohřívám a naplňuji léčivou energií.

Před masáží si s Vámi vypiji šálek čaje a popovídáme si o Vašich problémech. Společně vytvoříme bezpečný prostor a důvěru.

Cena: 1100 Kč / 60 min

Cena: 1490Kč / 90 min

Cena: 1890Kč / 120 min

Další masáže

Masáž miminek a dětí

Masáž samotná je „vše – lék“ pro tělo i duši. Přijímat dotek je pro miminko stejně silná potřeba jako přijímat potravu. Miminka se vyvíjela a rostla mnoho měsíců v bříšku maminky a když se narodí, právě

Motýlí masáž

Pojem „metamorfní“ znamená „přeměnu“. Ta se vztahuje k životním vzorcům, které mají být přeměněny. Tak jako se housenka změní v motýla, v člověku se plně rozvinou dosud skryté schopnosti a přenastaví se organismus do svého plného potenciálu. Proto

Energetická masáž

Energetická masáž je jemná doteková masáž, která uvolňuje napětí v místech, kde je to nejvíce zapotřebí. Působí kladně na nervový systém a na většinu orgánů v těle. Podstatou energetické masáže je obnovit proudění v energetických drahách v lidském těle.

Medová masáž

Detoxikační masáž medem odstraňuje z organizmu nahromaděné toxické látky z potravin, léků a životního prostředí., které se ukládaly hluboko v tělesných tkáních po celý náš život.

Reflexní terapie plosek nohou

Reflexní terapie se považuje za jednu z neúčinnějších metod alternativní medicíny a samoléčby. Je založena na holistických principech a na předpokladu, že na koncích těla (chodidlech a rukou) je zobrazený celý člověk – od páteře až po vnitřní orgány. Fascinuje mě, co vše se zobrazuje na tak malém chodidle.

Breussova masáž

Breussovu masáž vyvinul Rudolf Breuss uznávaný léčitel a expert přírodní medicíny. Tento Rakouský léčitel tvrdil, že neexistují zdegenerované ploténky, se kterýma se dle lékařů nedá nic udělat, ale pouze opotřebované ploténky. Touto masáží ploténky zregenerují.