Motýlí masáž

Pojem „metamorfní“ znamená „přeměnu“. Ta se vztahuje k životním vzorcům, které mají být přeměněny. Tak jako se housenka změní v motýla, v člověku se plně rozvinou dosud skryté schopnosti a přenastaví se organismus do svého plného potenciálu. Proto je motýl symbolem metamorfózy.

Z kukly motýlem

Již u maminky v bříšku v prenatálním vývoji, od početí až po narození, vnímáme vše, co se kolem nás děje. Vnímáme maminky emoce, radosti i starosti a nejen maminky, ale i tatínka. To vše se hluboce vpisuje do našeho vnímání a přinášíme si to na tento svět při zrození.

Motýlí masáž je hluboce relaxační a vysoce účinná metoda pro uvolnění emocionálních a citových bloků a vzorců utvořených během prenatálního vývoje od početí až po narození. Je to úžasná relaxační technika, která se provádí v oblasti chodidel, rukou a na hlavě. To vše bez oleje. Nečekejte klasickou masáž, spíš absolutně relaxační odpočinek.

Motýlí „masáž,“ miluji. Protože vám dokáže změnit život. Pokud Vám v životě něco nedává smysl, potřebujete si odpočinout, uvolnit se, získat nadhled, více se radovat ze života a třeba i dělat jiná rozhodnutí, tak právě pro vás je tato Motýlí masáž čili Metamorfní technika ideálním řešením.

Pro koho je tedy vhodná Motýlí masáž?

  • Pro všechny!!!
  • Pro děti i miminka
  • Pro muže i ženy, kteří si chtějí odpočinout a něco ve svém životě změnit
  • Pro všechny, kteří mají odvahu na změnu a proměnu z „kukly v motýla“ 😊

Cena: 1490 Kč / 90 min

Cena: 1890 Kč / 120 min

Další masáže

Masáž miminek a dětí

Masáž samotná je „vše – lék“ pro tělo i duši. Přijímat dotek je pro miminko stejně silná potřeba jako přijímat potravu. Miminka se vyvíjela a rostla mnoho měsíců v bříšku maminky a když se narodí, právě

Motýlí masáž

Pojem „metamorfní“ znamená „přeměnu“. Ta se vztahuje k životním vzorcům, které mají být přeměněny. Tak jako se housenka změní v motýla, v člověku se plně rozvinou dosud skryté schopnosti a přenastaví se organismus do svého plného potenciálu. Proto

Energetická masáž

Energetická masáž je jemná doteková masáž, která uvolňuje napětí v místech, kde je to nejvíce zapotřebí. Působí kladně na nervový systém a na většinu orgánů v těle. Podstatou energetické masáže je obnovit proudění v energetických drahách v lidském těle.

Medová masáž

Detoxikační masáž medem odstraňuje z organizmu nahromaděné toxické látky z potravin, léků a životního prostředí., které se ukládaly hluboko v tělesných tkáních po celý náš život.

Reflexní terapie plosek nohou

Reflexní terapie se považuje za jednu z neúčinnějších metod alternativní medicíny a samoléčby. Je založena na holistických principech a na předpokladu, že na koncích těla (chodidlech a rukou) je zobrazený celý člověk – od páteře až po vnitřní orgány. Fascinuje mě, co vše se zobrazuje na tak malém chodidle.

Breussova masáž

Breussovu masáž vyvinul Rudolf Breuss uznávaný léčitel a expert přírodní medicíny. Tento Rakouský léčitel tvrdil, že neexistují zdegenerované ploténky, se kterýma se dle lékařů nedá nic udělat, ale pouze opotřebované ploténky. Touto masáží ploténky zregenerují.