Klasická masáž

Nedám dopustit na „starou dobrou klasiku“, když nevíte, na kterou masáž zajít, klasickou masáží rozhodně nic nezkazíte a určitě si ji užijete. Masáž je vyzkoušený lék. Je asi nejstarším a nejjednodušším způsobem léčby. Nejen že masáž napomáhá ke zmírnění a uvolnění stresu a psychického napětí, ale pomáhá uvolnit namáhané a ztuhlé svalstvo, stejně tak i odstraňuje bolesti způsobené například nevhodnými pracovními návyky nebo zvýšenou fyzickou zátěží.

Klasická masáž je skvělá, jako klasická hudba

Zmírňuje napětí a bolesti svalů, uvolňuje mysl a dodává tělu energii. Velice účinná jako prevence proti vzniku onemocnění páteře, podporuje imunitní systém.

Při přetížení svalů, napomáhá odstranit bolest způsobenou nahromaděním kyseliny mléčné. V důsledku toho může sval rychleji regenerovat.

Během masáže dochází ke zvýšení prokrvení tkání, podpoře trávení a stimulace látkové výměny. To umožňuje zvýšené vylučování odpadních látek z těla.

Účinky

  • Odbourává emocionální stres, budete se cítit více vyrovnaní
  • Pomáhá udržovat zdraví celého těla
  • Je relaxační / uvolňující / omlazující
  • Zintenzivňuje oběh energie, které nám někdy ubývá při rychlém životním tempu
  • Zlepší prokrvení masírované oblasti

Cena: 990 Kč / 60 min

Cena: 1390 Kč / 90 min

Cena: 1790 Kč / 120 min

Další masáže

Masáž miminek a dětí

Masáž samotná je „vše – lék“ pro tělo i duši. Přijímat dotek je pro miminko stejně silná potřeba jako přijímat potravu. Miminka se vyvíjela a rostla mnoho měsíců v bříšku maminky a když se narodí, právě

Motýlí masáž

Pojem „metamorfní“ znamená „přeměnu“. Ta se vztahuje k životním vzorcům, které mají být přeměněny. Tak jako se housenka změní v motýla, v člověku se plně rozvinou dosud skryté schopnosti a přenastaví se organismus do svého plného potenciálu. Proto

Energetická masáž

Energetická masáž je jemná doteková masáž, která uvolňuje napětí v místech, kde je to nejvíce zapotřebí. Působí kladně na nervový systém a na většinu orgánů v těle. Podstatou energetické masáže je obnovit proudění v energetických drahách v lidském těle.

Medová masáž

Detoxikační masáž medem odstraňuje z organizmu nahromaděné toxické látky z potravin, léků a životního prostředí., které se ukládaly hluboko v tělesných tkáních po celý náš život.

Reflexní terapie plosek nohou

Reflexní terapie se považuje za jednu z neúčinnějších metod alternativní medicíny a samoléčby. Je založena na holistických principech a na předpokladu, že na koncích těla (chodidlech a rukou) je zobrazený celý člověk – od páteře až po vnitřní orgány. Fascinuje mě, co vše se zobrazuje na tak malém chodidle.

Breussova masáž

Breussovu masáž vyvinul Rudolf Breuss uznávaný léčitel a expert přírodní medicíny. Tento Rakouský léčitel tvrdil, že neexistují zdegenerované ploténky, se kterýma se dle lékařů nedá nic udělat, ale pouze opotřebované ploténky. Touto masáží ploténky zregenerují.