Medová masáž

Medová masáž je jedinečná, prastará detoxikační metoda, kterou jsem mnohokrát ověřila, jak sama na sobě, tak i na druhých, a jsem z ní nadšená. Její kořeny sahají až do nejstarších kultur. Využívali ji Řekové, Římané, Egypťané i samotná Kleopatra. Detoxikační masáž medem odstraňuje z organizmu nahromaděné toxické látky z potravin, léků a životního prostředí., které se ukládaly hluboko v tělesných tkáních po celý náš život.

Čím je medová masáž jedinečná?

Med sám o sobě obsahuje mnoho vitamínů a enzymů a díky spojení léčivého medu a speciálních hmatů, dochází k vytažení toxinů z těla. Během masáže stimulujeme reflexní zóny kolem páteře, a vnitřních orgánů, čímž nejenže uvolníme celé tělo, ale hlavně nastartujeme detoxikační proces.

Co můžeme od medové masáže očekávat

• Omlazený a pročištěný organismus
• Nastartovaný imunitní systém a posílenou činnost vnitřních orgánů
• Plno energie a rychlé zmizení únavy
• Úlevu od úporných bolestí hlavy
• Celkový pocit klidu a klidný spánek
• Lepší zažívání
• Ústup bolestí svalů, kloubů
• Jemnou a vyhlazenou pokožku
• Opravdu viditelně zdravější a pevnější kůži

Cena: 1100 Kč / 60 min

Další masáže

Masáž miminek a dětí

Masáž samotná je „vše – lék“ pro tělo i duši. Přijímat dotek je pro miminko stejně silná potřeba jako přijímat potravu. Miminka se vyvíjela a rostla mnoho měsíců v bříšku maminky a když se narodí, právě

Motýlí masáž

Pojem „metamorfní“ znamená „přeměnu“. Ta se vztahuje k životním vzorcům, které mají být přeměněny. Tak jako se housenka změní v motýla, v člověku se plně rozvinou dosud skryté schopnosti a přenastaví se organismus do svého plného potenciálu. Proto

Energetická masáž

Energetická masáž je jemná doteková masáž, která uvolňuje napětí v místech, kde je to nejvíce zapotřebí. Působí kladně na nervový systém a na většinu orgánů v těle. Podstatou energetické masáže je obnovit proudění v energetických drahách v lidském těle.

Medová masáž

Detoxikační masáž medem odstraňuje z organizmu nahromaděné toxické látky z potravin, léků a životního prostředí., které se ukládaly hluboko v tělesných tkáních po celý náš život.

Reflexní terapie plosek nohou

Reflexní terapie se považuje za jednu z neúčinnějších metod alternativní medicíny a samoléčby. Je založena na holistických principech a na předpokladu, že na koncích těla (chodidlech a rukou) je zobrazený celý člověk – od páteře až po vnitřní orgány. Fascinuje mě, co vše se zobrazuje na tak malém chodidle.

Breussova masáž

Breussovu masáž vyvinul Rudolf Breuss uznávaný léčitel a expert přírodní medicíny. Tento Rakouský léčitel tvrdil, že neexistují zdegenerované ploténky, se kterýma se dle lékařů nedá nic udělat, ale pouze opotřebované ploténky. Touto masáží ploténky zregenerují.